• Wpisów:317
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 23:37
  • Licznik odwiedzin:12 984 / 1773 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
  • awatar Home_alone†: piękne.. i prawdziwe. Dziękuję za miłe słowa u siebie <3 ty także masz bardzo interesujący blog.
  • awatar Nietypowa Karolina :>: Dokładnie ;** +zapraszam ♥ http://karolcia200999.blogspot.com/ http://ask.fm/karolcia200999 http://karolinka20.09kana.pinger.pl/ ♥
  • awatar Mmmimi: dokładnie.. jeśli masz czas i ochotę to wpadnij do mnie :) skomentuj coś albo zaobserwuj ;p
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

.

Spojrzał na nią .
- Boisz się .
Roześmiała się gorzko .
- Jasne . Nawet nie jesteś w stanie wyobrazić sobie rzeczy , których się boję .
- Boisz się mi zaufać .
Nie odezwała się .
- Boisz się poznać kogoś dość blisko , żeby zauważyć , czy jest obecny w szkole , czy nie .
Pociągnęła palcem po zaparowanej szybie , rysując zygzakowatą linię .
- Boisz się zostać i zobaczyć , co się stanie .
Zygzak zamienił się w błyskawicę .
  • awatar paw2001: Czytałam "Piękne Istoty" i całkiem fajna , ja polecam ci "Hopeless" , najlepsza książka jaką w życiu czytałam chociaż " Gwiazd naszych wina " też przepiękne :-*
  • awatar Uśmiercamy to, co kochamy najbardziej.: @Home_alone†: '' Piękne Istoty '' - na wakacjach przeczytałam i bardzo mi się spodobała ta książka . Teraz kupuję następną część . ;D Polecam . :)
  • awatar Home_alone†: czy to twój cytat, czy z jakiejś książki zaczerpnięty ? .. piękne
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

...

Popatrz na nią . Tak masz rację , jest śliczna . Podejdź bliżej . Jeszcze bliżej . Złap ją za rękę . Przyciągnij do siebie , najmocniej jak tylko potrafisz . Już czujesz zapach jej perfum . Ale jej oczy ... Dlaczego cały czas są zamknięte ? Widzisz , jak jej powieki nerwowo drgają . I nagle je otwiera . Dostrzegasz tylko jedno : elementy minionych zdarzeń , obce twarze ... W tym samym momencie dociera do Ciebie , że nigdy nie wejdziesz w JEJ świat . Drzwi do niego są zamknięte . Ona żyje przeszłością .
 

 

:)

Podobno najlepszym sposobem jest zdystansowanie się od ludzi , którym zadaje się ból . Być może . Ale czy to możliwe , by wymazać z pamięci te wszystkie wspomnienia , dzięki którym choć przez chwilę byliśmy szczęśliwi ? By mijając miejsca , które kiedyś nazywaliśmy ''naszymi'' , nie poczuć zupełnie nic ? Przecież to niemożliwe . Nie da się zapomnieć . Nie jesteśmy robotami , które nie posiadają uczuć . Przecież najgorszy ból jaki możemy zadać , to właśnie samo odejście . To nie prawda , że czas leczy rany . On jedynie uczy nas jak żyć w bólu . Przyzwyczaja do innej , nowej rzeczywistości . Czasami się udaje . Mamy wrażenie , że to co odeszło , minęło i nigdy nie wróci . Ale wystarczy przypadkowe spotkanie na mieście , zwykły uśmiech , by zdać sobie sprawę , że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostaną zamknięte na klucz .
 

 

:)

Kolejny raz patrzę prosto w Twoje oczy . To one ukrywają całą prawdę . Tylko one nie kłamią . Szukam w nich czegoś , co powie mi , kim Ty tak naprawdę jesteś . Twoje usta mimo przygniatającego Cię bólu i cierpienia , tworzą coś na wzór uśmiechu . Wiem , dobrze wiem , że w środku czujesz coś zupełnie innego . Nie bez powodu unikasz mojego wzroku . Boisz się , że odkryję prawdę , którą w sobie trzymasz . Myślisz , że nie wiem jak to jest ? Boisz się , że po tym wszystkim uznam Cię za zupełnie inną osobę , boisz się otworzyć . A wiesz dlaczego ? Pomyśl . Nie dopuszczasz do siebie nikogo . Obawiasz się każdej bliższej relacji . Wciąż żyjesz ze świadomością , że ktoś Cię zrani . Ale proszę Cię , choć przez chwilę popatrz w moje oczy . Nie mogę Ci niczego obiecać , nie potrafię zapewnić Ci szczęścia i bezpieczeństwa , którego tak bardzo pragniesz . Ale JESTEM TU . I mogę Ci obiecać jedno : ZAWSZE BĘDĘ .